Sklo Lacobel - Sklenářství Wágner Nymburk

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Sklenářské služby
Sklo Lacobel

Sklo Lacobel ® je ekologický výrobek. Je to sklo, na kterém je nanesen vysoce kvalitní barevný lak. Ten může být z jedné strany chráněn barevnou fólií. Sklo Lacobel ® lze kombinovat s různými materiály jako jsou dřevo, keramika, kov a ocel.
Výhody:
Odolnost proti vysokým teplotám – použití u obkladu stěn za kuchyňskou linkou, odolává teplotě do 80°C.
Odolnost proti světlu a UV paprskům – barva skel Lacobel ® je během výrobního procesu definitivně ustálena a dále již nemění svůj vzhled.
Odolnost proti vlhkosti – Všechny barvy skel Lacobel ® mohou být použity ve vlhkém prostředí, ale nesmí být vystaven trvalému ponoření do vody. U metalických barev je třeba lak v tomto prostředí (koupelny, kuchyně..) chránit bezpečnostní fólií SAFE.
Odolnost proti požáru.
Ochrana osob
Skla Lacobel ® jsou k dostání také v bezpečnostním provedení.
SAFE je polypropylénová fólie, která se nanáší na lakovanou stranu skla, má dvojí funkci:
Pokud dojde k rozbití skla, střepy zůstanou přilepeny na této fólii a zabrání se tak zranění nebo dalším škodám.
Fólie chrání lak před poškrábáním
Použití skla Lacobel ®
V interiéru – nábytkářský průmysl – u vestavěných skříní jako výplň dveří, kde se dají zkombinovat různé barevné variace.
používá se jako obložení u kuchyňských linek / sklo za kuchyňské linky
Sklo se dá bez problému brousit a vrtat, takže není problém se zásuvkami.
Dále se dá použít v koupelnách, obývacích pokojích, kancelářích a restauracích jako obložení stěn.
Montáž skel Lacobel ®
Provádí se ve většině případech speciálním silikonem a doporučujeme ji přenechat sklenářům. Lakovaná strana musí být umístěna na podkladovém materiálu. Tím je lak chráněn před poškozením a současně je zajištěna ochrana barvy.
Montáž skel Lacobel ®
Lacobel ® je zcela neprůhledné barevné sklo, tudíž se dá bez problému lepit a toto lepidlo neprosvítá skrz sklo.Zpusobu montáže je několik: vyvrtání a přišroubování, uložení do lišt, ale při těchto variantách hrozí riziko prasknutí skla. Při lepení toto riziko odpadá, jelikož lepidlo nerovnosti vyrovná, proto je toto nejběžnější zpusob montáže. Sklo se musí lepit speciálním lepidlem, aby nepoškodilo barvenou zadní stranu.
Úprava sklel Lacobel ®
U naší firmy si můžete zadat zakázku od začátku až do konce tz. od prvotního zaměření, cenové kalkulace až po vysilikonování spár mezi skly. Samozřejmě, pokud máte zručné ruce, tak Vám můžeme dodat pouze materiál dle Vašeho návrhu a montáž si udělat sami a mít tak dobrý pocit z udělané práce.. Hrany skla Lacobel ® mohou být broušené matné či leštěné, taktéž fazetování může být matné nebo lesklé od 10mm – 25mm. Déle provádíme vrtání děr různých průměrů, ať je to na uchytky, kabely, zásuvky, vypínače, atd. Dokážeme také zajistit grafika pískování nápisu, loga či obrázku. Nábytkářské firmy si u nás mohou objednat Lacobel ® na vestavěné skříně nebo na nalepení na dvířka kuchyňské či koupelnové skříňky.
Způsob objednání
Naše firmá má za dobu své 20ti leté existence bohaté zkušenosti s montáží skel Lacobel ® převážně jako obklad do kuchyňské linky. Při objednání montáže (email, telefonem, osobní návštěva prodejny), si s technikem domluvíte termín změření ( toto je zdarma ), který Vám bude nejlépe vyhovovat. Při zaměřování má technik s sebou vzorník barev, takže si rovnou vyberete barvu, které bude nejlépe ladit s Váší kuchyňí. Není problém zaměření objednat kteroukoliv hodinu a čas, rádi se vašim požadavkům přizpusobíme. Po zaměření Vám bude poslána cenová kalkulace a při odsouhlasení se zadá zakázka do výroby a až bude obklad připraven na montáž naše firma se s Vámi spojí a domluví termín montáže. Doba dodání trvá cca týden od zaměření.

Sklenářství Wágner
ul.Dvorská
Nymburk
Sklenářství nonstop Wágner Nymburk


 
Copyright 2016. All rights reserved.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky